ՀՀ կրթության, գիտության, մշակույթի և սպորտի նախարարության կողմից երաշխավորված հանրակրթական ուսումնական հաստատության ղեկավարման իրավունք (հավաստագիր) ստանալու համար դիմող անձանց վերապատրաստում իրականացնող «Էդիթ Պրինտ» ՍՊԸ-ն կազմակերպում է վերապատրաստումներ:
Ուսումնական հաստատության ղեկավարման իրավունքի (հավաստագրի) համար կարող է վերապատրաստվել այն անձը, որն ունի բարձրագույն կրթություն և վերջին տասը տարվա ընթացքում մանկավարժական, գիտամանկավարժական աշխատանքի կամ կրթության կառավարման ոլորտի առնվազն յոթ տարվա ընդհանուր աշխատանքային ստաժ:
Վերապատրաստումներին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել`
Վերապատրաստման դասընթացների մասնակցության արժեքն է 50.000 ՀՀ դրամ։ Վճարը ներառում է նաև սուրճի ընդմիջումները և սնունդը, գրենական պիտույքներ, ուսումնական նյութեր:
Վճարում կատարելու համար նախատեսված բանկային հաշվեհամարն է` 1570058307060100 «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ, «Էդիթ Պրինտ» ՍՊԸ:
Բոլոր փաստաթղթերն անհրաժեշտ է ներկայացնել բնօրինակով, որոնք վերադարձվելու են:
Դասընթացներն անցկացվելու են «Էդիթ Պրինտ» հրատարակչությունում (հասցե՝ Դավիթ Մալյան 43), ինչպես նաև ՀՀ բոլոր մարզերում՝ հեռավար և համակցված ձևաչափերով:
Փաստաթղթերն ընդունվում են ս.թ. մայիսի 25-ից մինչև հունիսի 9-ը՝ ներառյալ:
Դասընթացները կսկսվեն հունիսի 13-ից և կտևեն մինչև հունիսի 30-ը:
Փաստաթղթերի ընդունման, ինչպես նաև լրացուցիչ հարցերի դեպքում զանգահարել (+374 10) 52-08-48, (+374 93) 91-69-69 հեռախոսահամարներով: